O mnie

Nazywam się Anna Stephan - jestem pasjonatką ŻYCIA.

Z mężem Tomkiem poznaliśmy się będąc nastolatkami, pobraliśmy się w 2006 roku i nadal jesteśmy przyjaciółmi. Wspólnie zwiedziliśmy kawałek świata, a teraz wychowujemy trójkę energicznych dzieci Kubę, Alę i Rafałka. Z nieba spoglądają na nas Bogusia i Bartuś - nasze Malutkie Aniołki.

Przeszliśmy z mężem drogę oazową, teraz formujemy się przy Diecezjalenej Diakonii Ewangelizacyjnej Młodych http://www.xn--wodaywa-zwb.pl/s,8,Histori_Diakonii.html

Ufamy, że Pan Bóg trzyma nas w Swoich Rękach i wszystko, co nas dotyczy - jest Jego darem. Wiara jest naszą ostoją, nadaje sens wszysttkiemu, co robimy!

W 2006 roku skończyłam studia na KULu - Nauki o Rodzinie. Jestem familiologiem, doradcą życia rodzinnego.

Od kilku lat pracuję jako wolontariusz przy poradniach przyparafialnych, towarzysząc narzeczonym w ich drodze do małżeństwa oraz ucząc naturalnych metod planowania rodziny.

Jestem nauczycielem metody angielskiej (podwójnego sprawdzania) - do celów rozpoznania i monitorowania płodności.

https://www.psnnpr.com/metoda-angielska

Kiedy podczas spotkań z parami narzeczonych, widziałam karty obserwacji cyklu, czasami miałam podejrzenia, że w danym przypadku mogą zaistnieć problemy z poczęciem. Niestety brak odpowiedniej wiedzy merytorycznej nie pozwalał mi wówczas w sposób kompletny i profesjonalny pokierować dalej parą, aby zagwarantować jej optymalną pomoc. Wiedziałam, że muszę  w tym zakresie zrobić coś więcej.

W 2016 roku rozpoczęłam więc kurs na intruktorów Modelu Creighton www.fccp.pl - systemu monitorującego płodność kobiecą, polecanego kobietom w różnych sytuacjach i potrzebach życiowych.

Zaczęłam współpracować z NAPROTECHNOLOGY http://www.macierzynstwoizycie.pl/ i http://www.napromedica.pl a w konsekwencji przyszedł czas aby założyć poradnię z prawdziwego zdarzenia!

Stąd pomysł utworzenia Poradni imienia Świętej Rodziny.

Dlaczego Świętej Rodziny? Bo trzeba brać wzór od najlepszych!

Praca z parami i analiza cykli płodności daje mi dużo radości, to zajęcie, które jest moją bardzo odpowiedzialną pracą, ale jednocześnie pasją.

Zapraszam Młodzież, Narzeczonych, Małżonków do skorzystania z oferty poradni!

To będzie dobra inwestycja w Waszą relację i przyszłość Waszej rodziny!

Anna Stephan

Siedlanów 60

astephan.poradnia@gmail.com

500 145 937

Anna Stephan

Siedlanów 60

astephan.poradnia@gmail.com

500 145 937